У настільки раниму віці людям необхідно сприяння для підтримки внутрішньої гармонії. Наші резиденти отримують психологічну допомогу на час всього перебування в пансіонаті. Проводяться творчі заняття, тренінги, інтелектуальні ігри. Це дозволяє швидше адаптуватися в новому місці, підвищити самооцінку і настрій. Завдання психологів створити комфортні умови для кожного постояльця. Наші бабусі і дідусі можуть займатися улюбленими справами і жити повним життям, а яскраві емоції і гарний настрій найкраща запорука психологічного здоров'я.

Благополуччя літніх людей визначається тим, наскільки цікаво побудовано їх проведення часу. У будинку для престарілих «Дерево життя» в рівно створені умови для відпочинку і розвитку. Для літніх і старих людей важливо спілкування з однолітками і можливість ділиться особистим досвідом.

З віком необхідно більше уваги приділяти гігієні. Не всі люди похилого віку можуть впоратися з повсякденними гігієнічними процедурами самі.

По режиму прийому ліків, які виписали лікар, пильно стежать співробітники нашого приватного будинку для людей похилого віку «Дерево життя».

Догляд за літніми людьми в приватному будинку для престарілих Дерево життя включає харчування, раціональне для підтримки організму. Їжа повинна оптимально вписуватися в особливості травлення даного віку. Особлива увага приділяється якості продуктів, які використовуються для приготування. Харчування п'ятиразове, адже дробові і часті прийоми їжі найбільш прийнятні для організму і дозволяють не відчувати голод протягом дня. Індивідуальне, спеціально пристосоване для літніх, меню може уповільнити процеси старіння і стати гарантією захисту від хвороб.

Люди похилого віку як ніхто потребує турботи і уваги. У низці повсякденних днів не завжди можливо оточити бабусь і дідусів належним доглядом. Щоб старі люди не відчували себе самотньо і завжди були під невсипущим контролем, у нас працює досвідчений персонал.