Основна причина популярності приватного будинку престарілих - комфорт, турботливий персонал і високий рівень сервісу. Приватні пансіонати для літніх - це затишні будови, розташовані в красивих і чистих місцях. При цьому відвідувати рідних буде зручно в будь-який час. Обстановка повністю адаптована під потреби людей поважного віку - на стінах є поручні для переміщення, номери і ванні кімнати обладнані спеціальними меблями, немає ні небезпечних сходинок, ні високих порогів.

Постояльці отримують цілодобовий догляд і медичне обслуговування, їжу для них готують з урахуванням специфіки захворювання, а за дозвілля відповідає ціла команда аніматорів. У приватному пансіонаті літнім нудьгувати не доводиться - постояльці можуть не тільки спілкуватися з іншими проживають тут людьми, але також відвідувати різні майстер-класи та заняття з арт-терапії, займатися фізкультурою. Для літніх влаштовують музичні вечори, чаювання і кінопокази, час від часу проводять неутомливим екскурсії та прогулянки. Все це дуже важливо, адже в подібних установах у літніх людей є можливість дійсно жити, а не доживати. Вони кожен день отримують нові враження, не відчувають себе самотніми і покинутими, як це нерідко трапляється з тими, хто змушений щоранку прокидатися в порожній квартирі.

Крім того, хороший приватний будинок престарілих є ще і реабілітаційно-профілактичним центром. Для цього передбачені консультації лікарів відповідного профілю, а також є все необхідне обладнання.

Влаштовуючи своїх близьких в приватний будинок престарілих, ви можете бути впевнені в тому, що про них тут будуть піклуватися і вашим родичам не дадуть занудьгувати і захандрить - а це в літньому віці чи не найважливіше. Крім того, постояльці пансіонатів для літніх - люди приблизно одного соціального кола і покоління.