Люди похилого віку як ніхто потребує турботи і уваги. У низці повсякденних днів не завжди можливо оточити бабусь і дідусів належним доглядом. Щоб старі люди не відчували себе самотньо і завжди були під невсипущим контролем, у нас працює досвідчений персонал.

Співробітники будинку для людей похилого віку створюють всі умови, яких гідні ваші близькі. Тут працюють професіонали своєї справи, які враховують, що кожен постоялець індивідуальний, тому і підхід до всіх потрібен свій. Пансіонат подарує літнім людям відчуття комфорту і надійності. Тут вони зможуть заводити друзів і спілкуватися з ровесниками в приємній атмосфері, тому не будуть самотні, поки їхні рідні зайняті важливими справами.

Зв'язатися з бабусями і дідусями можливо в будь-який момент, зручний вам момент, а двері пансіонату відкриті для відвідувачів. Це дає можливість переконатися, що про вашому близькій людині піклуються належним чином і він забезпечений всім необхідним для гідної старості.

Дом престарелых Харьков, якісний догляд і медичне обслуговування, 5-разове дієтичне харчування, відмінні умови проживання.