Догляд за будь-якою людиною похилого віку є складним завданням, що вимагає маси сил і особистого ресурсу. Коли ж мова заходить про лежачих хворих, які за станом свого здоров'я виявилися повністю обмеженими в рухливості, складність догляду зростає багаторазово.

Від людини, яка доглядає за таким підопічним, потрібно не тільки максимум турботи і уваги, але також наявність певних навичок, знань і умінь, в тому числі - медичних.

На жаль, не всі діти і внуки можуть самостійно доглядати за своїм родичем, які опинилися в такому скрутному становищі. Мова тут йде не про відсутність бажання займатися цим в силу егоїзму або черствості - справа швидше в недоліку часу і професійних навичок. Тому родичі оформляють своїх підопічних в приватні пансіонати.

Одним з таких місць є приватний будинок престарілих в Рівному. Тут кваліфікований і чуйний персонал забезпечує догляд за пацієнтами з різними захворюваннями, в тому числі - за тими, хто не може пересуватися самостійно і прикутий до ліжка. Таким хворим не тільки надається всіляка допомога в лікуванні - їм також допомагають знову встати на ноги.

Професіоналізм - понад усе

Професійний догляд за людьми похилого, людьми похилого віку

Персонал нашого приватного будинку престарілих в Рівному надає професійну допомогу і забезпечує кваліфікований догляд за іммобільності пацієнтами. Наш штат складається з:

медсестер;
доглядальниць;
лікарів;
психологів.
Всі наші фахівці мають великий досвід роботи з нерухомими підопічними. Кожен з них може розраховувати на підтримку з боку психологів. Для кожного лежачого хворого похилого віку створені максимально комфортні умови:

затишні номери для проживання мають сучасний інтер'єр;
за здоров'ям постояльця щодня стежить штат фахівців;
йому надається допомога щодо особистої гігієни;
за прийомом призначених лікарських препаратів здійснюється ретельний контроль;
для хворого розробляються індивідуальні реабілітаційні програми, що враховують всі його потреби.
всебічний догляд

 

Персонал будинку престарілих в Рівному піклується про психологічний і фізичний добробут кожного постояльця. Застосування лікувальної фізкультури є обов'язковим для лежачих хворих. Крім цього, вони користуються такими послугами пансіонату:

харчуються 5 разів на день. Раціон є здоровим, повноцінним і збалансованим. Він адаптований під потреби організму людей похилого віку та розроблено спільно лікарями і дієтологами;
за допомогою персоналу змінюють положення тіла, щоб уникнути появи пролежнів;
якщо пролежні з'явилися, лежачі хворі можуть розраховувати на їх адекватне лікування. Пролежні обробляються спеціальними розчинами і мазями. Утворилися рани ретельно очищаються, а на уражені місця накладаються марлеві пов'язки;
мають можливість регулярно відслідковувати рівень артеріального тиску, температури тіла і цукру в крові. Це дозволяє вчасно розпізнати і попередити гіпертонічний криз, застуда або критичне зниження рівня глюкози;
можуть розраховувати на надання своєчасної та всебічної медичної допомоги.

Дом престарелых Харьков, якісний догляд і медичне обслуговування, 5-разове дієтичне харчування, відмінні умови проживання.