На жаль, іноді в нашому житті обставини складаються так, що нашим близьким і рідним людям, які знаходяться в літньому віці, доводиться переїжджати в пансіонат. Де кваліфікований персонал зможе приділяти йому цілодобовий професійний догляд і турботу.

Таке рішення завжди стає важким в емоційному плані, але і не тільки для тих, кому доводиться приймати його. Літній людині при переїзді в пансіонат доводиться долати не менше серйозний емоційний стрес.

Покинути рідну оселю, де любиш і цінуєш кожну дрібницю, важко. Людина завжди переживає при переїзді в нове місце, а люди похилого віку, особливо в такій непростій ситуації, сприймають все ще більш тривожно. Все може ускладнитися хворобою, нездатністю раціонально оцінювати ситуацію і спричинити за собою негативні наслідки, як для здоров'я, так і для спілкування між вами.

Зміна місця проживання на проживання в пансіонаті для людей похилого віку

Будинок пристарілих в МінскеДля того щоб зміна місця проживання протікала якомога безболісніше ми рекомендуємо вам збирати близьким з собою їх улюблені речі, з якими звикнути до нового дому буде хоч трохи легше. Це може бути гуртка, книга, картина, подушка, будь-яка інша пам'ятна річ.

Перед переїздом рекомендуємо показати вам фото будинку нашого майбутнього постояльця, розповісти про те, що якісь переваги тут є, відгуки інших проживають, навколишню територію, варіанти дозвілля, меню і сам будинок. Це допоможе знизити тривожні відчуття під час очікування переїзду і зняти темну завісу страху невідомості.

 

Так само слід пояснити, що він відправляється не в звичайний будинок престарілих в тому розумінні, в якому вони існували багато років. А в будинок, де вони зможуть відпочити від турбот, поправити здоров'я, вести активний спосіб життя, приділяти багато часу хобі, прогулянкам і спілкуванню з іншими постояльцями, якщо необхідно - з професійним психологом.
Якщо немає обмежень в пересуванні, то ви можете приїхати разом ще до заселення, познайомитися з персоналом і освоїтися. Це допоможе подолати моральні бар'єри і згодом швидше звикнути до нового місця.

Читайте інші корисні статті в нашому блозі Важливо знати.