Вам необхідно забезпечити належний догляд за літнім родичем, але близькі люди не мають можливості цим займатися? У такій ситуації може бути кілька рішень:
- найняти приходить патронажну сестру;
- скористатися послугами будинку престарілих, який має державний або приватний профіль.


Кожен з вищевказаних варіантів має свої переваги, адже за вашим близьким людиною наглядатимуть, його будуть своєчасно годувати, а прийом ліків буде під пильною наглядом персоналу. При цьому літньому людині не буде самотньо.

Доцільніше визначити свого родича в приватний будинок престарілих. Саме на цьому варіанті близькі людей, які потребують стороннього догляду, зупиняються найчастіше.

Одним з таких приватних пансіонатів для престарілих в Рівному є «Дерево життя».

Послуги нашого пансіонату для людей похилого віку

Наш приватний пансіонат Дерево життя зробить перебування вашого родича в своїх стінах безпечним і дійсно радісним. Безпека при цьому забезпечується у нас не тільки розлогими сходами і власниками, спеціально обладнаними санітарними вузлами і кімнатами, - ми також робимо все необхідне для комфорту своїх постояльців і пробудження в них активного інтересу до життя.

Крім таких переваг, як чудова природа і п'ятиразове харчування, наш будинок престарілих в Рівному пропонує:
- впорядковану територію для щоденних прогулянок;
- можливість відвідувати анімаційні програми та заходи;
- брати активну участь у святах;
- дивитися концерти спеціально запрошених для цього різножанрових артистів;
- брати участь в конкурсах та інших урочистостях;
- отримувати призи та подарунки, а найголовніше - заповнювати заряд позитивної енергії.

Ми також маємо спеціально підготовленим, чуйним і уважним персоналом, який палко любить свою роботу, обрану по життєвому покликанню.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом! Натисніть сюди для зв'язку з нами!